Роботодавець не дозволив рятувальникам ламати пральну машину, щоб звільнити руку дівчини, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Дозволяють проїхати лише автомобілям з маленькими дітьми…”: Західний кордон повністю перекритий (ФОТО)

Заробітчанка з України Олена Романенко отримала серйозну виробничу травму в Польщі. Дівчина втратила руки через небажання її роботодавця ламати пральну машину.

За словами постраждалої, вона приїхала до Польщі, щоб «заробити якусь копійку, щоб було на що жити» ». Після двох тижнів пошуків Олена влаштувалася на роботу в пральню.

«Машина, на якій я працювала, дуже часто ламалася. То вона взагалі цілий день не працює, то тільки ввечері. Так часто машина ламалася, що нас «перекидали» з однієї машини на іншу », – розповідає дівчина.

За словами дівчини, інструктажу як поводитись з пральними машинами з нею ніхто не проводив.

«Згодом одна жінка сказала, що треба виймати простирадло, якщо на ньому буде якась« бомба »або вузол», – додала дівчина.

15 грудня в свій робочий час Романенко зауважила, що на одному із простирадл в пральній машині утворився вузол, дівчина почала його виймати, проте її руку затягнуло в пральну машину.

Швидка допомога приїхала протягом 10-15 хвилин, але до моменту прибуття лікарів дівчина вже втратила частину руки.

«Вони хотіли розрізати машину болгаркою, але власник пральні сказав, що цього категорично не можна робити», – розповіла Романенко. У підсумку вона прочекала майже годину з рукою в машині, поки в пральню не прибули майстри, які розібрали машину.

Після звільнення кінцівки дівчини з машини, нещасну доставили в лікарню. Олена перенесла кілька операцій.

В результаті дівчина залишилася без руки вище ліктя.

За її словами, керівництво пральні допомоги їй не надає.

«Вони прибрали кількох свідків, звільнивши їх з роботи, а одну дівчинку вигнали і відправили в Україну, щоб не могла давати свідчення, залякали весь колектив пральні», – каже дівчина.