Міський голова Львова Андрій Садовий назвав діяльність проросійського політика Віктора Медведчука вироком для України після Революції Гідності і п’яти років війни на Сході.

Про це з посиланням на Садового повідомляє "Самопоміч" у Facebook.

"Медведчук купує українські ТБ-канали, Медведчук продовжує заробляти на ринку нафти і газу в Україні, Медведчук очолює партію "За життя". Надіюсь, всі прекрасно розуміють, що буде далі, якщо нічого не зміниться?", – заявив мер Львова.

За його словами, присутність кума Путіна в українській політиці є неприпустимим після усіх трагічних подій на Євромайдані та війни на Донбасі.

Медведчук в українській політиці і в майбутньому українському парламенті – це вирок Україні після Революції і п'ятьох років війни. І цей реванш не зупинить ані Порошенко, ані Тимошенко. Бо вони і є реванш, – наголосив Садовий.

Нагадаємо, Садовий вважає, що заява лідерки партії ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко про готовність до співпраці є політтехнологією, спрямованою на завоювання симпатій львів'ян.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Заява Тимошенко – звичайна технологія, спрямована на те, аби здобути симпатії львів’ян. Хід думок Юлії Володимирівни простий – у Львові треба говорити хороші слова про мера Садового, за якого голосують львів’яни, і Вакарчука (рок-музиканта і громадського діяча Святослава Вакарчука – ІФ), якого люблять як громадського діяча і співака. Жодної щирості тут немає", – написав А.Садовий на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю, коментуючи заяву Ю.Тимошенко.

Мер Львова зазначив, що в сказаному Тимошенко немає ні грама щирості. Також Андрій Садовий зазначив, що він щиро хоче дати раду Юлії Володимирівні: люди жадають справжніх змін, а не повернення старих схем.

Окрім того на своїй сторінці у соц мережі, у звязку з останніми подіями, Садовий зазначив, що щоб зберегти Луценка на посаді Генпрокурора Порошенку варто проштовхнути ще одну зміну в законі про прокуратуру. Таку, яка б дозволяла бути на цій посаді не лише людині без юридичної освіти, а й просто неосвіченому хаму.