Олена Кравець – успішна українська телезірка, учасниця "Кварталу 95", "Жіночого кварталу" і тренер "Ліги Сміху". А ще вона дбайлива дружина і любляча мама трьох дітей.

І якщо старша донька Маша уже зовсім доросла, то двійнята Катя і Ваня знаходяться під пильною увагою і опікою зіркової матусі.

Вдруге мамою Олена стала ще у серпні 2016 року. тобто влітку малюкам виповниться по три рочки. І за весь цей час шанувальники жодного разу не бачили облич малюків, Кравець ретельно приховувала личка свої діток.

Проте нещодавно Олена таки наважилась і показала своїх двійнят. Під час інтерв'ю Жені Жигаліній для youtube-каналу "Женін журнал" Олена Кравець вперше публічно показала своїх дітей.

Також під час інтерв'ю зірка зізналася, чим її діти відрізняються між собою.

"Вони дуже відрізняються, наче з різних планет — такий собі інь і янь. Наприклад, Катя у нас філософ, такий собі вчений, вона трохи космічна дівчинка. Ваня теж в нас дуже чуттєвий хлопець, але він живчик. Вони добре доповнюють один одного. Чесно кажучи, я собі такими їх і уявляла, коли була вагітна. Вони добре підтримують один одного. Наприклад, якщо Каті погано, Ваня завжди пожаліє і погладить. У них дуже тісний зв'язок на певному тонкому енергетичному рівні", – зізнається акторка.

В інтерв’ю зірка відверто розповіла, чи карає своїх дітей. 

"Ні, ніколи не було. Я намагаюся спілкуватися з ними як з улюбленими людьми. Я не зовсім розумію, чому потрібно вибудовувати з дітьми стосунки з позиції домінування у силу того, що ти вище, старше і більше прожив років. Я зазвичай кажу, що мені дуже не подобається, або мені не приємно, або я не хочу робити те, що ти просиш. Я намагаюся їх максимально зрозуміти", – зізнається Олена.