У виборчому бюлетені був не один «протест» Зеленський. Був ще Садовий, Гриценко, Шевченко та інші.

Про це заявив народний депутат України Володимир Парасюк.

Нардеп вважає, що у першому турі президентських виборів українське суспільство найбільшу квоту довіри висловило Володимиру Зеленському через те, що всі інші прізвища, які були у списку, вичерпали себе енергійно.

«Вони не вселяють стільки довіри. Отже на такому рівні наше виховання і на такому рівні зараз українське суспільство»­, – зазначив політик.

Водночас він зауважив, що рейтинг Порошенка також досить високий. Та на переконання Парасюка, голосували за чинного Президента і зараз його підтримують ті люди, які бояться сприйняти якісь інші процеси в державі.

А от щодо дебатів і чи вплинуть вони якось на думку українського виборця, нардеп Парасюк певен, що цього не буде, а самі дебати, за словами Парасюка, це звичайнісіньке шоу.

«Колись дебати були запроваджені як інформаційне джерело, щоб донести програму політика. Колись не було ні Фейсбуку, ні Інстаграму, ні Телеграму. Зараз програми відкриті, швидкість передачі інформації шалена. Тому дебати зараз – це ніщо інше, ніж шоу», – підкреслив народний депутат Володимир Парасюк. 

Додамо, що сотник Майдану й нардеп Володимир Парасюк ще не прийняв рішення, чи балотуватиметься до парламенту, та не виключив, що в майбутньому може бути найефективнішим у вуличних акціях. 

Володимир Парасюк, відповідаючи на запитання глядачів, чого навчив його український парламент за п’ять років роботи в його стінах, зокрема зазначив, що він навчився бути стійкішим, краще розрізняти брехню і тих, хто дбає про власну вигоду, а також навчився законотворчої роботи.

Водночас нардеп зауважив, що Верховну Раду потрібно змінювати, адже вона не є ефективною, та порівняв український парламент із валізою без ручки та без коліс, а в самій будівлі ВРУ, з його слів, «радянським нафталіном пахне у коридорах». На його думку, зокрема слід зменшити кількість парламентарів, адже 450 депутатів – «це балаган».

Водночас Володимир Парасюк не зміг дати відповідь на запитання, чи надалі знову балотуватиметься до ВРУ, оскільки рішення щодо такого питання ухвалюватиме разом зі своєю командою напередодні парламентських виборів.

«Ми побачимо, де ми будемо ефективні – у Верховній Раді чи в інших органах, а може ми на вулиці будемо найефективніші, тому рішення буде у майбутньому, але те, що є можливість рухатися далі у ВРУ, це факт», – зазначив він.

Володимир Парасюк зауважив, що наступним його кроком буде команда у ВРУ, та не виключив об’єднання з іншими політиками.