Кандидат у президенти Юлія Тимошенко обіцяє, що чинний глава держави Петро Порошенко і все його оточення будуть відповідати перед законом за "заробляння на власній армії під час війни" і за "тарифну вакханалію".

Про це лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила на мітингу в Чугуєві Харківської області 

За словами Тимошенко, насамперед вона як новий президент зробить наступне: "Виконаю зобов'язання, яке брав президент Порошенко під час своєї інавгурації: посаджу за корупцію трьох його друзів. Але трьома друзями не обійдеться".

"Нам треба буде всіх, хто хоч копійку з армії взяв, притягнути до відповідальності", – сказала Тимошенко. 

Також Тимошенко обіцяє притягнути до відповідальності винних у "тарифній вакханалії".

Лідер "Батьківщини" додала, що нова влада "виведе контрольні органи з-під впливу президента", а зробити це дозволить нова Конституція, яка буде прийнята на всеукраїнському референдумі. Окрім того, Тимошенко в одному із останніх  інтерв'ю, зазначила, що Порошенко хотів обміняти Крим на вступ НАТО та ЄС, Леді Ю посилається на Саакашвілі.

Тому і не дивно, що в Мережі починають згадувати та обговорювати нещодавнє інтерв'ю Саакашвілі, після слів Тимошенко, та після того, як Порошенко заявив, що Крим буде повернений відразу після виборів.

В своєму інтерв'ю, колишній президент Грузії і глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі розповів про те, що в 2014 році Петро Порошенко мав намір визнати Крим територією Росії в обмін на вступ України в ЄС і НАТО.

“Коли відбувалася анексія, у мене відбулася розмова з Порошенком. І він мені сказав: знаєш, Міша, ти ж змирився, що Південна Осетія і Абхазія не повернуться ніколи в Грузію, точно так само ми повинні звикнути, що Криму в України не буде, але зате ми поміняємо це на членство в Євросоюзі і НАТО”, – розповів Михайло Саакашвілі.

За словами колишнього президента, він був обурений цими словами. Саакашвілі заперечив Порошенко, заявивши, що ніколи не визнає втрати Південної Осетії і Абхазії, так як не представляє Грузії без них. Саакашвілі висловив упевненість, що одного разу ці республіки де-факто повернуться до складу Грузії, “ми будемо за це боротися”.

«Я йому сказав: Петро, хто тобі сказав, що я звик до того, що Абхазія і Південна Осетія не стануть частиною Грузії? Ми собі не уявляємо Грузію без них, ми будемо за це боротися». Також, Саакашвілі заявив про своє повернення в Україн в квітні, показавши куплений квиток.