Дружина Арсена Авакова Інна з початку 90-х донедавна була одним з керівників банку, але зараз вона людина непублічна, передає Корупція.Інфо

Популярне: “По дорозі до церкви на очах у маленької дитини”: Нечувана історія згвалтування, яка шокує навіть найстійкіших

Інформацію про свою дружину Арсен не афішує широко. Мало того, в інтернеті всього 2-3 спільних фотографії пари.

 Інна Авакова фігурує в статутних документах більше десятка комерційних компаній. У деяких фірмах вона директор, а десь – бенефіціар.

Найсвіжіший запис в реєстрі підприємств, організацій і фондів датований вереснем 2015 року. У ньому зазначено, що останній проект, над яким працює Інна Авакова – це товариство з обмеженою відповідальністю "Лісова галявина".

Ідеться про парк розваг з екзотичними рослинами, дикими тваринами й атракціонами. Також фірма Авакова отримала дозвіл на торгівлю на цьому об'єкті. Тут будуть кіоски з попкорном, морозивом, цукровою ватою і напоями.

Розмір статутного капіталу ТОВ "Лісова галявина" – майже 2 млн грн.

У той же час сімейство Авакова згортає благодійну діяльність.

"Харківський міський благодійний фонд ім. Маріанни Авакової", який створювався на згадку про померлу сестру міністра, закінчив свою 20-річну діяльність. Функціонує досі "Фонд "Ренесанс", президентом якого є сам Арсен Аваков.

При цьому процвітає будівельний бізнес Авакових. Кілька їхніх фірм займаються повним циклом забудови: від видобування піску, гравію та глини, виробництва цементу до будівельних робіт, купівлі-продажу, а також управління об'єктами нерухомості та промоції ЖК на ринку.

Також є інформація, що сім'я Авакова причетна до створення кількох харківських теле- і радіокомпаній.

Більше 20 років Авакова займалися оптово-роздрібною торгівлею харчовими продуктами, а також займаються пасажирськими перевезеннями. Судячи з документів з відкритих джерел, ідеться про маршрутки міського й приміського сполучення.

Колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк і дружина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Інна Авакова стали співвласниками телеканалу "Еспрессо". Про це повідомляє "Детектор медіа", посилаючись на єдиний держреєстр.

"Арсеній Яценюк та Інна Авакова увійшли у структуру власності телеканалу "Еспрессо" і стали його кінцевими бенефіціарами разом з дружиною народного депутата Миколи Княжицького Ларисою Княжицькою", – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, Яценюк і Авакова стали співвласниками ТОВ "Астра фінанс", якому належить 100% ТОВ "Голдберрі" – юридичної особи телеканалу "Еспрессо".