Віце-прем'єр, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко наказав головам ОДА впродовж негоди перебувати на території підконтрольних областей.

Про це він заявив після засідання міжвідомчого оперативного штабу, повідомляє Корупція. Інфо

"Голови ОДА, де оголошено штормове попередження, мають у межах міжрегіонального співробітництва забезпечити координацію з підрозділами Укравтодору та ДСНС. 

Важливо залучити  достатню кількість техніки і груп рятувальників для забезпечення магістральних проїздів і можливої евакуації людей з ділянок із ускладненим проїздом", – зазначив Зубко."Відповідні підрозділи мають бути готовими максимально швидко надати необхідну допомогу людям, які можуть постраждати внаслідок порушення енергопостачання чи заторів на трасах", – сказав він.

За повідомленням Укргідрометцентру, з 13 листопада у декількох областях України (Київська, Житомирська, Чернігівська, Сумська, Вінницька, Хмельницька, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька) оголошено штормове попередження, пов’язане з сильним вітром, налипанням мокрого снігу та зниженням температури, яке може призвести до ускладнення функціонування систем життєзабезпечення.