Під Львовом 17 січня пенсіонери, які раніше служили в силових структурах України, перекрили дорогу до кордону, вимагаючи провести перерахунок їх пенсій, передає Корупція.Інфо.


Відзначається, що акція протесту почалася об 11:00 в селі Воля Висоцька Жовківського району. У ній взяли участь ветерани Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, воїни-афганці, учасники АТО і члени їх сімей. Зокрема, мітингувальники перекрили дорогу до кордону, а також збираються на мирну акцію протесту в село Шегині Мостиського району.


Популярне: З'явилось відео запальних танців Генпрокурора Луценка. Ви ніколи не здогадаєтесь з ким він витанцьовує"Ми тут зібралися на мирну акцію. Таким чином, висловлюємо протест. Але порушувати порядок і закон не можемо. Адже ми – колишні військові і не можемо створювати конфліктних ситуацій з нинішніми правоохоронцями", – пояснив один з учасників акції в Шегинях.

У свою чергу, в патрульній поліції Львівської області повідомили, що, за словами, організаторів, акція пройде з метою зобов'язання депутатів Верховної Ради вирішити питання про перерахунок раніше призначених пенсій особам, звільненим з військової служби відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 11 листопада 2015 року №988.

Через проведення акції було частково обмежено рух транспорту в зазначених населених пунктах, адже її учасники ходили по пішохідному переходу.


За даними правоохоронців, близько 12:30 акції у Волі Висоцькій і на трасі Київ – Чоп біля Стрия завершилися. У Шегинях перекриття руху не відбувалося. Також мирний пікет проходить під стінами Львівської обласної державної адміністрації на вулиці Винниченка.