11.4% опитаних центром соціальних досліджень «Софія» готові проголосувати за партію «Всеукраїнське об'єднання« Батьківщина», 10,2% – за партію «Опозиційний блок», 9,6% – за партію «Блок Петра Порошенка» на виборах до Верховної Ради.

Про це свідчать результати опитування, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вертались зі служби у церкві”: Українське подружжя потрапило у моторошну ДТП. Рятyвальникам довелось зpiзати дах, аби..

Крім того, серед тих, хто точно збирається проголосувати, або швидше за все збирається проголосувати на виборах, 7,2% респондентів проголосували б за Радикальну партію Олега Ляшка, 6,7 – за «Об'єднання «Самопоміч», 6,2% – за партію «Громадянська позиція», 5,8% – за партію «За Життя»,

Решта партій не змогли подолати 5-відсотковий бар'єр.

За партію «Всеукраїнське об'єднання« Свобода» проголосували б 3,5% респондентів, за партію «Рух Нових сил» – 1,9%, «Українське об'єднання патріотів ( «Укроп») – 1,4%, "Український демократичний альянс за реформи Віталія Кличка (УДАР)»- 1,2%, за партію «Народний контроль »- 1,1%,

за партію «Цивільно-громадська платформа Н. Савченко»- 1,0%, партію «Відродження» – 1,0% , за інші партії – 7,6%, проти всіх проголосувало б 6,3%, не змогли відповісти 17,9% опитаних.

Точно проголосували б на парламентських виборах 40,3% опитаних, швидше за все проголосували б 26,8%, скоріше не проголосували б 11,5%, точно не проголосували б 19,3%, не змогли відповісти 2,1%.