Колишній начальник Миколаївської митниці Артур Поляков, зниклий без весті тиждень тому, був убитий, передає Корупція.Інфо

Про це повідомило джерело в прокуратурі. Більше того, двоє підозрюваних у вбивстві вже затримані співробітниками поліції.

З’ясувалося, що вбивця був повинен Полякову велику суму грошей – 50 тисяч євро плюс відсотки по боргу. З поверненням грошей виникли проблеми. Зрештою боржники все ж призначили своєму кредитору зустріч – нібито щоб повернути борг. Під час зустрічі вони побили екс-митника, а потім один з них задушив Полякова зашморгом. Варто відзначити, що вбивця фізично сильний чоловік, вагою близько 140 кілограмів.

Автомобіль загиблого Toyota Highlander був знайдений в гаражному кооперативі на Намиві.

Вчора правоохоронці провели в Миколаєві кілька обшуків, пов’язаних з убивством колишнього головного митника Миколаївщини.

Нагадаємо, Артур Поляков 3 квітня виїхав з будинку по вул. Севастопольської на автомобілі Toyota держномер ВН 0300 АТ. У нього була призначена зустріч з людиною, який повинен був повернути йому борг крупну суму в іноземній валюті. Більше Поляків додому не повернувся.

Популярне:“На свою ж Великодню службу йшов пішки”: Авто з Патріархом Філаретом не пустили до Собору через візит Порошенка

Артур Анатолійович Поляков обіймав посаду начальника Миколаївської митниці у 2010-2014 рр. До цього працював заступником начальника Ягодинської митниці (на кордоні з Польщею), начальником Запорізької митниці. Загальний стаж роботи в митних органах – більше 22 років.