Популярне: "За базар треба відповідати": Скандал між Супрун і Москалем набирає обертів. Що заявив губернатор

 

Українська влада може застосовувати будь-які методи і технології, аж до тюремного ув'язнення, щоб виключити главу «Батьківщини» Юлію Тимошенко з виборчої кампанії, передає Корупція.Інфо

Про це в коментарі повідомив політолог, політичний експерт, директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник.

«Це зняття недоторканності  – спроба тиску на Тимошенко. Я думаю, що влада прагне знайти варіанти як виключити Тимошенко з виборчої кампанії, тому ризики, наприклад її засудження, залишаються. 

Я не думаю, що вони зараз домінують, – тому що влада зараз слабка, – але вони залишаються. Такі дискредитаційні кампанії, навіть смішні, моментами запускають – чого варті лише «гроші Каддафі», останнє, що звучало. Це спроба загрожувати і тиснути на Тимошенко напередодні виборів. Насправді, я думаю, що ці загрози можуть перерости в більш серйозні і масштабні ближче до виборів », – розповів Р. Бортник.

Поки що Тимошенко залишається для Петра Порошенка головним опонентом.

«Вона – чи не єдиний опонент – ред. З усіма іншими кандидатами Порошенко може працювати, а на Юлю він поки що не може знайти управи», – резюмував Бортник.

Також за словами експерта – Її політсила, яка побудована за рахунок харизматичного лідера. Тому якщо Тимошенко вдасться нейтралізувати в Україні, то і її політсила втратить свій вплив. Але Тимошенко таки поступиться, це буде її остання помилка, яку вона зробить, як політик. Після цього почнеться життя звичайної бабусі. Повернення назад не буде".

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко не виключив, що може ініціювати подання на зняття недоторканності з деяких депутатів Верховної Ради, серед них – лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Таке рішення він може прийняти через сприяння екс-губернатору Одеської області, лідеру «Руху нових сил» Михайлу Саакашвілі в незаконному перетині польсько-українського кордону у вересні 2017 року,  при наявності достатньої кількості доказів.