Деякі інформкампанії, які дискредитують міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, могли бути замовлені представниками Офісу президента.

Таку інформацію, посилаючись на особисті джерела в ОП, повідомляють адміністратори Telegram-каналу “Україна 24”.

“Цікавий розклад. Поспілкувалися з нашими джерелами в Офісі Президента, і ось там шепочуться, що деякі мешканці Банкової бояться міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Вони чітко розуміють, що при ньому можуть багато з них сісти. Тому було прийнято рішення періодично організовувати антикампанію”, – повідомляється в публікації.

Як відзначають в Telegram-каналі “Україна 24”, позиції керівника МВС України останнім часом значно зміцнилися. Судячи з інформації, отриманої журналістами каналу зі своїх джерел, це і викликає хвилю обурення в Офісі президента.

“Найбільше їх турбує, що незабаром вони зовсім не зможуть” заробляти “на стороні”, – підкреслюють адміністратори Telegram-каналу.

Крім іншого в публікації наголошується, що нібито сам президент Володимир Зеленський оголосив “війну” тим чиновникам, які ризикнуть порушити закон. Представники “Україна 24” посилаються на одну з останніх нарад за участі голови держави.

“Принциповим Зе вони знають не з чуток. Багато хто сприйняв це занадто буквально і вирішили, що подібний план президент зможе реалізувати тільки в парі з Аваковим. Фактично це вже сьогодні руйнує всі існуючі схеми. Подейкують, що багато хто вже відверто починають боятися засідань РНБО із- за можливості побачити там свої прізвища “, – відзначають в Telegram-каналі” Україна 24 “.

Відзначимо, що раніше президент Володимир Зеленський заявив, що спілкується з обвинуваченими у справі вбивства журналіста Павла Шеремета, і в разі доказу їхньої невинності готовий піднімати питання зміни міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

“Я знаю про все, що відбувається (у справі Шеремета – ред.). І мені не все одно. Якщо незаконно були засуджені ці люди і те, що вони перебували за гратами … мені не все одно.

Доказів стовідсоткових ще немає, що вони невинні, і що вони винні – цього немає. І я не знаю, простить вона мені, можу вам сказати, сьогодні вранці Яна Дугарь (одна з обвинувачених – ред.) Мені … ми листуємося. Мені не все одно, що з цими людьми “, – сказав Зеленський під час прес-конференції.

“Якщо засудили незаконно, то ви знаєте, я буду серйозно говорити з міністром (внутрішніх справ Арсеном Аваковим – ред.) про нього, чи може він залишитися в такій ситуації. І він це знає і ми розуміємо складність цього процесу”, – додав Зеленський .

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.