Увесь світ шокували масовані ракетні обстріли Росією території України. Свою реакцію висловили зокрема і в Німеччині. Там зазначили, що ракетні обстріли України є ознакою тероризму.

Про це заявила Голова оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Циммерманн 
 
Вона додала, що вести переговори з російським диктатором Володимиром Путіним неможливо. Штрак-Циммерманн наголосила, що ракетні обстріли України є ознакою тероризму. 

“Ви не можете вести переговори з рф при путіні та його послідовниках. Це показали смертоносні ракетні обстріли цією бандою терористів центру Києва та інших міст”, – наголосила вона. 

Голова оборонного комітету Бундестагу додала, що бойові дії в Україні закінчаться лише, якщо наша країна отримає необхідну матеріальну допомогу. Вона додала, що українську армію необхідно підготувати до зими. 

“Від спорядження для холодних місяців до боєприпасів та артилерії. Однак для південного флангу Україні перш за все потрібні основні бойові танки”, – зазначила вона. 
 
Такі заяви з Німеччини дають віру в те, що незабаром в Україну прибуде більше поставок озброєння, а це в свою чергу покращить ситуацію на фронті. Варто зазначити, що навіть з наявним озброєнням Збройні Сили України завдають ворогу непоправних втрат, проте збільшення постачання збереже більше українських життів та пришвидшить деокупацію незаконно зайнятих російськими військами територій України.