На реалізацію 30 обласних цільових програми на 2019 рік в обласному бюджеті передбачено суму 1,52 млрд гривень, при цьому станом на серпень програми виконані лише на 30-35%.

Про це повідомив голова Львівської ОДА на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

За словами Маркіяна Мальського, попередні та вчорашнє звільнення голів РДА є наслідком того, що державні органи підло саботують виконання програм для власних людей, працюють «на вибори» замість того, щоб виконувати свою роботу, за які з бюджету їм платили заробітну плату.

«Щодо реалізації обласних цільових програм за Перші 6 місяців 2019 року. На реалізацію 30 обласних цільових програми на 2019 рік в обласному бюджеті передбачено суму 1,52 млрд грн. Це немала сума коштів, які повинні були піти на розвиток нашого регіону», – повідомив очільник.

«Станом на середину серпня програми виконані на 30-35%. 8 серпня було скликане засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку обласної ради, де прийнято чітке рішення, і я його поділяю. Суть така, що якщо найближчим часом замовники робіт по інфраструктурних проектах в рамках реалізації обласних цільових програм не підпишіть угод з виконавцями робіт – ми будемо вилучати обласні кошти з таких проектів. Це принципово, уявіть якщо керівники ОМС, ОВВ за 9 місяців не можуть укласти угоду з виконавцем – це говорить про не бажання працювати і ефективно освоювати бюджетні кошти», – також зауважив очільник.

Нагадаємо, що вчора президент звільнив 11 очільників райдержадміністрацій Львівської області.