Тіна Кароль та Дан Балан вразили своєю поведінкою шанувальників.

Після декількох спільних виступів, пару постійно обговорюють в Мережі. Деякі приписують Тіні і Дану роман і вірять, що їх почуття дуже сильні. Публіка порівнює їх минулі обійми і всіляко обговорює поведінку обох.

Користувачі мережі не тільки активно коментують інформацію, пов’язану з артистами, але і викладають нарізки з фото і відео.

Так, наприклад, в одній з Instagram-груп з’явилися фото Тіни Кароль з Даном Баланом. Пара ніжно обіймалася у всіх на виду.

“Щось до болю рідне, близьке до неможливості”, – підписаний пост.

Підписники прокоментували побачене:

“Тільки на першому фото вона його не обіймає.., а на другому вже обіймає🤣”, “які гарні, я зараз помру”, “На першому фото відчувається ще якась відчуженість з боку Тіни, а на другому якесь таке щире тепло випромінюється і щастя😍💔😭”, “Можна дивитися вічно🔥”, – написали користувачі.

Крім того, на цій же сторінці з’явилася відеонарізка, де Тіна Кароль та Дан Балан репетирують і виступають на сцені. На кадри наклали вірші про кохання.

У Інстаграм навіть з’явився хештег, який з’єднав імена зірок – #dantina.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

«он не её любил» #danbalan #dantina #tinakarol #дантина #данбалан #тинакароль #strangerelationship

Публикация от @ kosmosnepredel

На іншому відео артист допомагає Тіні спуститися зі сцени, яке теж зібрало багато коментарів.

“Найкрутіше це її рух рукою) 🤣”, “Дуже красивий і творчий тандем💚. Якщо доля-будуть 👫. Якщо просто 🎶 дует, то заповниться надовго. Поживемо. Побачимо. Головне збіглися у творчості такі гармонійний гарні артисти)))”, “Вони живі люди, зі своїми, причому різними характерами. Дан стільки років був вільний, а зараз ви хочете його прив’язати до Тіни, а Тіночка взагалі лідер…командир. Головне вони разом і закохані”, – написали користувачі.