Зеленський дав громадянство 11 іноземцям

Усі прийняті в українське громадянство брали безпосередню участь у захисті суверенітету і територіальної цілісності України на Донбасі.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про надання громадянства особам, які брали участь у захисті територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України.

Згідно з документом, українські паспорти отримають 11 осіб. Серед них – Тімерхан Мунаєв, син командира міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва Іси Мунаєва. Батько Тімерхана загинув під Дебальцевим у лютому 2015 року.

У прес-службі зазначили, що всі особи, які отримали громадянство України відповідно до цього указу, брали безпосередню участь у захисті суверенітету і територіальної цілісності України на сході країни.

13 серпня президент Зеленський підписав указ про спрощення процедури набуття українського громадянства для іноземців й осіб без громадянства, які брали чи беруть участь у захисті національної безпеки й оборони України, та громадян Росії, що зазнали переслідувань через політичні переконання.