У Бахмуті, де безперервно тривають бої, російські окупанти намагалися перерізати дороги, проте успіху не мали, адже у них існують проблеми з кількістю підрозділів.

Про це в ефірі Апостроф TV розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, який зазначив, що після цього росіяни намагалися зайти в місто, проте уперлися в лінію оборони по річці Бахмутка.
Після невдачі в міських боях окупанти намагаються просунутися до Сіверська, але теж без успіху.

“Зараз вони знову стягують штурмові підрозділи, переважно десантуру до міста, готуючись знову до штурму”, – розповів Олександр Коваленко, додавши, що ці зміни тактики дозволяють ЗСУ ефективно організовувати оборону.

Водночас, радянські танки Т-54, які РФ “ситуативно” зняла з консервації, є давно застарілою бойовою технікою, що не відповідає викликам сучасної війни.

“Цей танк важко використовувати з точки зору боєприпасів, які вже не виробляються. У нього нарізна гармата, яка зараз в танках не використовується”, – пояснив експерт, зазначивши, що цей крок красномовно говорить про нестачу у росіян танкової складової та вогневого потенціалу.

А ось британські танки Challenger 2 будуть використовуватись нашими десантно-штурмовими військами. І це буде новою практикою для ЗСУ, оскільки зазвичай танки у ДШВ не застосовуються.
Росіяни використовують бомби ФАБ-500 для враження важливих цілей, оснащуючи ці боєприпаси крилами, що збільшує дальність їхнього польоту до 50 км.

“Знищувати такі бомби в повітрі неможливо. Способом боротьби з ними може бути знищення літаків, з яких вони запускаються”, – припускає Олександр Коваленко, зазначивши, що це робота для ЗРК великого радіусу дії.

“Тому потрібно отримувати такі ЗРК. Також потрібні ракети повітря-повітря з дальністю понад 50 км”, – додав він.

Водночас, ракети С-300, якими обстрілюють Україну, мають швидкісну траєкторію і досі невідомо, чи можливо їх перехоплювати з літаків F-16, оскільки раніше цього ніхто ще не робив.

“При цьому час польоту ракети невеликий і за цей час дуже важко підготувати і підняти в повітря літак. А постійно тримати літаки в повітрі неможливо і недоцільно”, – пояснив експерт.

Також зазначимо, що у країни-агресорки уже не залишилося жодних козирів у війні проти України. Але російське військове командування все одно кидатиме своїх солдатів у бій – навіть знаючи, що вони усі приречені на загибель.
Така тактика російської окупаційної армії – це їхня “фішка”. Про це розповів полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов в інтерв’ю Главреду.

“Жодних козирів сьогодні у Росії не залишилося. Принцип росіян полягає в тому, що вони, знаючи про свою 100% загибель, все одно підуть в атаку. У цьому їхня фішка. Вони готові до самопожертви. Принаймні, так вважає політичне керівництво країни”, – сказав військовий експерт.

При цьому російський диктатор Володимир Путін намагається “зберігати оптимізм” на тлі постійних невдач його армії на фронті і не хоче визнавати, що події розвиваються не на його користь.

“Коли ми дивимося виступи Путіна, то можемо побачити, що він, як мені здається, взагалі є оптимістом. Так звана “спеціальна військова операція” у Путіна йде за планом. У своєму останньому спілкуванні з пресою він навіть сказав, мовляв, так, наші військові стараються – щось виходить, а щось ні. Дефіцит снарядів? Я не знаю, це там Шойгу якийсь дефіцит придумав. А у Путіна все добре – війська наступають, танки їдуть, гармати стріляють”, – підкреслив Жданов.