У Києві на 14 років посадили чоловіка, який згвалтував свою десятирічну доньку, передає Корупція.Інфо

Засуджений навіть подавав апеляцію на вирок, але суд вирішив залишити вирок у силі

Зокрема, завдяки принциповій позиції прокуратури міста Києва судом апеляційної інстанції залишено без змін вирок Святошинського районного суду м. Києва, яким чоловіка засуджено до 14 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої доньки. Злочин стався у квітні минулого року у Святошинському районі міста Києва.

Популярне: "Всіх, хто старше 35 років зобов'яжуть…": Нові деталі пенсійної реформи

40-річний місцевий мешканець, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння та користуючись безпорадним станом своєї 10-річної доньки, яка з народження має важке захворювання психічного характеру аутизм, вступив із нею у статеві зносини.

У вересні 2017 року Святошинський райсуд м. Києва визнав зловмисника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 КК України та призначив покарання у виді 14 років позбавлення волі.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням обвинувачений та його захисник подали апеляційні скарги, в яких просили суд скасувати вирок та закрити провадження у зв'язку з недоведеністю вини обвинуваченого.

Прокурор, який приймав участь у розгляді справи Апеляційним судом м. Києва, довів вину обвинуваченого у повному обсязі.

Відтак ухвалою Апеляційного суду м. Києва вирок суду першої інстанції залишено без змін, а апеляційні скарги сторони захисту – без задоволення. Вирок суду набув законної сили.