Прорватися через український кордон екс-президенту Грузії і колишньому голові Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі допомагали представники криміналітету, які знаходяться під російським впливом, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО! Саакашвілі збирає Майдан… Вся Україна затамувала подих від слів політика

Рік тому з приводу звільнення зам. генпрокурора, прокурора Одеської області Давида Сакварелідзе Саакашвілі зробив гучну заяву, мовляв, регіон захопили "корумповані покидьки" і "кримінал з чітким сепаратистським ухилом".

Ці виродки, ці корумповані покидьки суспільства – зараз вони зняттям Сакварелідзе практично захопили владу в Одеській області. Це не тільки кримінал, це кримінал з чітким сепаратистським ухилом

Минуло небагато часу і Міхеїл Саакашвілі сам заручився підтримкою криміналу з "російським ухилом".

На відео з українсько-польського кордону (КП "Шегині") видно, хто допоміг Саакашвілі прорватися в Україну.

Олексій Цибко – особистість дуже примітна.

Звичайним громадянам України він знайомий як екс-президент федерації регбі України та екс-мер міста Сміла Черкаської області.

А ось правоохоронцям – в першу чергу, як учасник організованого злочинного угруповання "Рибки" (Віктор Рибалко був застрелений в 2005 році).

Це надзвичайно потужне і потаємне ОЗУ, яке спеціалізувалося на контролі фінансової діяльності в кредитно-банківській системі, займалося "вбивствами на замовлення", крадіжками, грабежами, розбоями та здирництвом.

Джерела стверджують, що на Цибко заведено кілька кримінальних проваджень за участь в рейдерських захопленнях, в тому числі УКРКАРТ, а також виробництво по Укргазбанк. Цибко був помічений в нальотах і на кілька українських підприємств.

Ще один цікавий факт: про зв'язки з кримінальним світом на виборах в 2014 році Олексій Цибко балотувався в депутати від партії "Громадянський рух України" під №22. У цьому ж списку під №11 був львівський бізнесмен і кримінальний авторитет Володимир Дідух на прізвисько "Вова Морда".

"Вову Морду" у вузьких колах називають "останнім кримінальним авторитетом 90-х" або "хрещеним батьком мафії".

На початку дев'яностих Дідух переїхав до Москви. Там, за його словами, він і заробив перший мільйон доларів, після чого повернувся в Україну, де і став легендою кримінального світу.

Одна з останніх "справ": в 2016 році стався замах на голову наглядової ради "Львівського холодокомбінату" Богдана Копитко. Дідуха вважають замовником.

Кримінальна "залученість" Цибко, звичайно, вражає розмахом. Однак це ще не все. Колишній мер українського міста є активним прихильником "великої Росії", виступає в Россмо і, за інформацією джерел, є … членом "Партії ветеранів Росії".

Цинічно, але Цибко хизується, що воював у складі батальйону "Дніпро-1". Однак офіційні дані говорять про інше. 

Олексій Цибко "засвітився" і в фейковому штурмі Адміністрації Президента України у вересні 2014 року. Тоді до будівлі на Банковій прийшли люди, які представилися бійцями батальйону "Дніпро" і зажадали від Петра Порошенка почати переговори з російськими терористами.

Відзначимо, що напередодні акції комбат "Дніпра" Юрій Береза ​​заявив, що його підрозділ не братиме участі в акції біля будівлі АП, а всі люди, які там зберуться – провокатори.

Цибко також є одним із засновників "Батальйону братства", з яким пов'язано чимало скандалів.

"Брати" вимагали введення воєнного стану, повалення влади.

Дивовижний факт: під час російської агресії лідер "братства" В'ячеслав Фурса систематично відвідував Росію.

"Батальйон братерства" після мітингів під будівлями ГПУ і АП тодішній голова СБУ Валентин Наливайченко публічно назвав мережею агентів Росії.