Осколки перерізали яремну вену на шиї дівчини, і друзі нічим не змогли їй допомогти.

Дівчина так раділа перемозі збірної Бразилії в матчі з Сербією в рамках чемпіонату світу з футболу, що випадково впала на келих з вином, який впустила з рук. Однак безглузде падіння стало фатальним для Тамари Майочі: через кілька годин вона померла від втрати крові, повідомляє Daily Mail.

30-річна вболівальниця дивилася вирішальний матч у себе вдома з друзями в Сан-Паулу. Тамара сиділа на дивані, тримаючи в одній руці мобільний телефон, а в іншій – келих з вином. Коли ж вона схопилася разом з усіма, щоб відсвяткувати перемогу, то втратила рівновагу і намагалася вхопитися за журнальний столик, щоб не впасти. Але в підсумку вона посковзнулася і впала прямо на келих, який розбився об підлогу.

Осколки потрапили в шию, розірвавши яремну вену. Друзі спробували зупинити кров, обернувши навколо рани рушник, але на той час, коли прибули медики, дівчина була вже мертва.

Незадовго до смерті Тамара написала в "Фейсбуці" пост про небезпеку використання мобільного телефону під час водіння.

"Ми ніколи не уявляємо, що щось подібне може трапитися саме з нами. Але нещасні випадки відбуваються. Згідно моїй вірі, спіритизму і моїм особистим переконанням – все в цьому світі відбувається не просто так".