На матчі чемпіонату Франції з футболу Ам’єн – Лілль зламався загороджувальний бар’єр і фанати впали на нижче розташовані сектора трибун

В результаті інциденту постраждали 26 людей, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Троє з уболівальників отримали серйозні травми після активного святкування голу Лілля на 16-й хвилині. Фанати потрапляли вниз на поле, і один на одного з висоти приблизно в 1,5 метра. Через події футбольний матч в Ам’єні був перерваний.

На момент зупинки гри Лілль перемагав з рахунком 1:0. Матч восьмого туру чемпіонату Франції Ам’єн – Лілль перенесено на невизначений термін.

Матч між Бистрицею і Ванаторулом п’ятого дивізіону чемпіонату Румунії завершився раніше, ніж передбачалося через те, що футболістам не вистачило м’ячів до кінця матчу.