Народний депутат Володимир Парасюк став відомий після призову до збройного штурму 21 лютого 2014 року в разі, якщо президент Янукович не піде у відставку. Тоді Парасюк був сотником одного з загонів Самооборони Майдану. Невідомі широкому загалу факти з його життя, – передає Корупція Інфо

Популярне: Самі по собі!!! Біженці залишуться на одинці зі своїми проблемами?

 

На сайті Верховної Ради повідомляється, що нардеп Володимир Зіновійович Парасюк проживає в селі Папірня Жовківського району Львівської області. Народився ж Парасюк в сусідньому селі під назвою Майдан. Закінчив школу №1 у Новояворівську, поступив у Львівський політехнічний університет, але не закінчив. Брав участь у виступах львівської команди КВК.

До Майдану Володимир Парасюк заробляв відеооператором на весіллях та інших святах. Журналістам навіть вдалося знайти його оголошення на сайті весільного агентства. Як раз перед Майданом Парасюк хотів і далі займатися відеозйомкою і навіть давав оголошення про вільні дати.

Але в  зв'язку з Майданом Парасюк закинув операторську діяльність, попередньо заслуживши погані відгуки – навесні 2014 року ображена клієнтка почала звинувачувати майбутнього нардепа у тому, що він відмовився доробляти оплачену роботу і повертати гроші.

Це пояснюється тим, що після Майдану Парасюк разом зі своїм батьком пішов у АТО в якості бійця громадської організації "Дніпро-1" і одночасно збирав кошти для волонтерської допомоги бійцям.

Йому вдалося уникнути "Іловайського котла", і вже в жовтні 2014 року Парасюка обрали депутатом по мажоритарному округу батьківщини Володимира Яворівського та Жовківського району.


В статті одного з місцевих видань розповідається, що нардеп і тоді був не проти побитися. У статті йдеться, що Володимир Парасюк особисто побив і погрожував розстрілом співробітникові СБУ, який приїхав перевірити повідомлення про масових незаконних рубок лісу у Жовківському лісгоспі. 

Парасюк не володіє ні нерухомістю, ні транспортом. У декларації за 2015 рік він вказав, що живе з батьками, один з яких підприємець і володіє майже мільйоном гривень. У матері Володимира, Парасюк Оксани Григорівни, є підприємство – вона торгує раніше вживаними товарами, а простіше кажучи – "секонд-хендом". Підприємцем вона стала зовсім недавно, з 2013 року.

Володимир Парасюк вказав у декларації також наявність у членів його родини будинку площею 100 кв. м. Тут нардеп помилився – площа будинку трохи менша, а володіє ним теж його мама.

Старша сестра Володимира Парасюка Ірина Голуб є викладачем факультету іноземних мов Львівського університету.

Її чоловік, Олександр Голуб, теж займається оптовою торгівлею одягом та зареєстровано в тому ж будинку, в якому знаходиться магазин матері Володимира Парасюка. В якості контактного номера телефону в реєстраційних даних вказаний той же номер, що і в декількох оголошеннях за 2010 рік про наймання персоналу (торговий представник, завскладом, бухгалтер та ін) під львівська філія текстильної компанії "Бона плюс". 

Ця фірма базується в Краматорську, звідки приїхав до Львова Олександр Голуб. Парасюк вказував у своїй декларації автомобіль "Skoda Superb" , який зареєстровано на Олександра Голуба. Олександр та Ірина Голуб були довіреними особами Володимира Парасюка на виборах у Верховну Раду.

На початку 2015 року Володимир Парасюк разом з Іриною і одним із Дніпропетровська Олександром Гостищевым (з них Парасюк служив у "Дніпрі-1") заснували громадську організацію "Центр допомоги та підтримки військових". На ім'я цієї організації вони стали збирати кошти для допомоги учасникам АТО.

При цьому кошти збиралися на особисту банківську картку Парасюка. Нагадаємо, що в цей час він вже був нардепом. Ну а громадська організація, на ім'я якої збиралися кошти, не включена в Єдиний реєстр волонтерських організацій. Звіти про зібрані кошти не публікувалися.

Співзасновник "Центру допомоги і підтримки військових" і "побратим" Парасюка Олександр Гостищев в травні 2015 року був призначений керівником відділу поліції все того ж Жовківського району. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков призначив А. Гостіщева на посаду керівника Жовківського райвідділу поліції саме за рекомендацією Парасюка.

Олександр Гостищев досі, через півтора року після призначення, зареєстрований як підприємець за місцем колишнього проживання – в місті Дніпропетровську. Про це свідчить отримана нами офіційна виписка з реєстру юридичних осіб та підприємців Ще однією цікавою фігурою у компанії нардепа Парасюка називають його помічника Романа Лобая.

Це проректор з адміністративно-господарської роботи Львівського університету фізкультури. Він теж колишній кавеенщик, і виступав разом з Володимиром Парасюком в команді "Еталон".

Як повідомили "Наші гроші. Львів", Роман Лобай є співзасновником ТОВ "Еталон", разом з Іриною Прендкевич Горбуновим та Олександром. Останній також є співзасновником ЗАТ "Зубр" – фірми, яка відома тендерними махінаціями.

Влітку 2015 року очолюваний Романом Лобаем ПП "Еталон-Ком" виграло тендер на капремонт приміщення дитячого садочка у Львові на суму 14,29 млн. Ця ж фірма у вересні 2016 рок