Екс-президента США Джиммі Картера госпіталізували. Як повідомляють місцеві ЗМІ, політик отримав травму через падіння у власному будинку і доставлений в медичний центр Phoebe Sumter.

39-й президент США, за словами близьких, отримав “невеликий перелом кісток тазу”. 95-річний Картер знаходиться в хорошому стані і зберігає оптимізм.

Як відомо, нещодавно Джиммі Картер вже отримував подібну травму. У травні поточного року він зламав стегно і переніс серйозну операцію.На посту президента США він перебував з 1977 по 1981 рік. У 2019 рік Картер побив рекорд як головний довгожитель серед всіх американських президентів. Він продовжує активно працювати. Так, під час роботи над проектом “Місце проживання для людства” в Канаді кілька років тому він отримав зневоднення.

Нагадаємо, що цього літа президента Тунісу 92-річного Біжи Каїда ас-Себсі, який в червні двічі потрапляв до лікарні, знову госпіталізували в третій раз. Про це розповів його син Хафез Каїди ас-Себсі.

Раніше , глава держави потрапляв до лікарні двічі – 21 і 27 червня. Після першої госпіталізації його радник Фірас Кафрач говорив, що причиною стало раптове нездужання.

Біжи Каїди ас-Себсі займає пост глави держави з 2014 року. До цього в різний час він був прем’єр-міністром, міністром закордонних справ, головою МВС і міністром оборони.