Відома в Україні фітнес-тренер Марина Боржемська розповіла про особисте життя після розставання з боксером В’ячеславом Узелковим.

На своїй сторінці в Instagram тренер проекту “Зважені та щасливі” поділилася, що лише недавно вперше після розлучення сходила на побачення.

Боржемська вирішила знову відчути себе дівчиною і відправилася на романтичний вечір. Однак під час зустрічі чоловік, що зачарував Марину в Інтернеті, виявився зовсім іншим.

“Але разом із зустріччю прийшло … розчарування: він говорив лише про себе, і я абсолютно не відчула зацікавленості в мені. Так і не зрозуміла, навіщо запросив на вечерю. Можливо, він перехвилювався?” – пише Марина в мікроблозі.

Підписниці фітнес-тренера і теледіви підтримали її в коментарях.

“Мариночка, не переживаєте! Ви ще зустрінете Вашу людину. Не розпиляйтеся на всіх підряд”, – пише прихильниця. “Мариночка, а Ви ще раз сходіть і порівняйте перше і друге побачення, а там визначитеся, а то буває оманлива перша думка про людину”, – додала інша. “Я, теж в розлученні, починаю ходити на побачення, але якось не чіпляє поки, напевно, потрібен час !!!!! Дівчатка, все у нас вийде!” – коментує фанатка.