ЗСУ влаштували пекло “еліті” російської армії на Донбасі.

Безпрецедентна скарга елітної російської бригади морської піхоти, яку поширили усі провідні російські телеграм-канали.

155-а та 40-а бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту з Владивостока та Петропавловська-Камчатського намагаються захопити одне українське село Павлівка, поблизу міста Вугледар. Російська пропаганда заявляла про захоплення села, але це виявилося брехнею, – пише український журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у Фейсбуці.

Мобілізація не допомогла.

А елітні російські морпіхи просять допомоги у Путіна і заявляють, що не довіряють начальнику Генштабу Збройних сил РФ Герасимову та своїм командувачам генералам Мурадову та Ахмедову. І це одні з найкращих російських бойових бригад.

Мобілізація не спромоглася вирішити проблему низької боєздатності російських військ. За хорошого управління, наявності переваг у засобах розвідки українці можуть успішно громити будь-які російські частини. Але не можна повторювати лобові атаки і воювати м’ясом.

Раніше повідомлялось, що російські війська з початку листопада намагались вести наступ на Вугледар через н.п. Павлівка і Новомихайлівка з метою охопити місто з двох сторін і змусити українські сили відійти на нові рубежі оборони.

У свою чергу ватажок бандформування “ДНР” Схід Олександр Ходаковський повідомляє, що наступаючі окупанти РФ опинилися в “вогневому мішку” ЗСУ, а сама операція була “передчасною”.