У фіналі турніру пам'яті нашого легендарного футбольного наставника Валерія Лобановського вперше за 10 років перемогла молодіжна збірна України.  Єдиний м'яч у матчі забив Михайло Мудрик.

Молодіжна збірна України останній (і єдиний) раз до сьогоднішнього дня перемагала в 2009 році.  Рівно через 10 років, під керівництвом Руслана Ротаня вона знову здобула перемогу, обігравши в фіналі Ізраїль U-21 (триразових тріумфаторів турніру).

Більше половини матчу наша команда грала в меншості після видалення на 38-й хвилині Козака.

У матчі за третє місце футболісти молодіжної збірної Болгарії перемогли команду Кіпру.

Відзначимо, що більше половини матчу українці грали в меншості.

Україна U-21 – Ізраїль U-21 1: 0
 Голи: Мудрик, 72

Вилучення: Козак, 38

Останній раз Україна вигравала це змагання в 2009 році.  Тоді наша збірна U-21 обіграла Туреччину з рахунком 1: 0, а переможний гол з пенальті забив Микола Морозюк.

Збірна України U-20 вперше пробилася до чвертьфіналу світової першості.  У першому раунді плей-офф наші хлопці не залишили шансів Панамі – 4:1.