За даними соціологічної групи “Рейтинг”, президенту Володимиру Зеленському, довіряє 31% українців.

Заступник директора соціологічної групи “Рейтинг” Любомир Мисів в ефірі 24 каналу пояснив цю тенденцію. Він заявив, що проведення військового параду та урочистості з нагоди 30-річчя Незалежності у певний спосіб покращили загальний настрій в країні.

“Але необхідно зазначити, що Зеленському, на відміну від всіх його попередників, вдається втримати свої показники на дуже високому рівні. Якщо порівнювати його з Порошенком та Януковичем на другому році каденції, а це уже 28 місяць, то його рейтинги, довіри й електоральні, перебувають на високих позиціях і він є однозначним лідером”, – сказав Любомир Мисів.

Заступник директора соціологічної групи “Рейтинг” зазначив, що є кілька чинників, які наразі втримують рейтинг Володимира Зеленського на високих позиціях.

В першу чергу – це особиста харизма і людські якості президента, які викликають довіру. В цьому випадку він відповідає тому портрету політика, який очікуваний для багатьох українців, – сказав Мисів.

Другий чинник – це відсутність альтернативи на політичному полі, оскільки у 2018 – 2019 роках спостерігали певну втому від старого політикуму. Наразі формування нового образу не дає іншим політикам “рости”.

Також важливим фактором зростання показників, за словами Любомира Мисіва, стали санкції РНБО проти багатьох одіозних фігур, Віктора Медведчука зокрема. Водночас він зауважив, що відповідна позиція потребує постійної підтримки.

Телеграм-канал ТАЄМНИЦІ ДЕПУТАТА пишуть, що Зеленський рівно сприйняв свіжу соціологію.

Але в ній примітний один момент, що вперше з липня 2020 року, на третьому році президентства, індекс довіри 50% перевищив індекс недовіри й з огляду на українську традицію не любити владу – це вже досягнення.

Лідером антирейтингу кандидатів у президенти є Петро Порошенко. 45% опитаних українців заявили, що на виборах не проголосували б за нього за будь-яких обставин.