Людство знаходиться у глобальній небезпеці через те, що вперше за 800 тисяч років магнітні полюси планети міняються місцями, передає Корупція.Інфо.

 

"Наша планета і два її магнітні полюси – північний і південний – не завжди збігалися з географічними. На них орієнтовані всі компаси, але вони рухаються.


Цього слід побоюватися. Як швидко це може статися – через кілька тисяч років або вже за нашого з вами життя – не знає ніхто. Такий зсув вдарить по нашій технологічній цивілізації. Зокрема, обірветься зв'язок, може зупинитися вся промисловість".

Популярне: “Рюкзаки Авакова”: Суд прийняв рішення стосовно сина міністра МВС

Синоптики кажуть, що спланувати погоду можна тільки на три дні. За більш глобальними прогнозами варто йти до екологів, які інформують, що минулий рік був найспекотнішим за історію, а настільки брудним повітрям людство ще не дихало.

Вчені стверджують – повені і посухи, урагани і тайфуни – є наслідком людської діяльності. Людство огорнуло Землю ковдрою з водяної пари і викидів діоксиду вуглецю, чому планета активно чинить опір.

При цьому наголошується, що вчені знайшли спосіб, який може виправити стан справ. Вони запропонували побудувати гігантську трубу в стратосфері, яка мала б випускати вуглець у повітря і охолоджувати земну кулю. Для цього потрібно 250 мільйонів доларів.

Також наголошується, що Україна знаходиться у першій 20-ці світу за викидами парникових газів.