Глава української делегації у Тристоронній контактній групі по Донбасу Леонід Кравчук зумів підловити ватажка так званої ДНР Пушиліна. Відбулося це в ефірі російського телебачення, коли перший президент поставив йому запитання про т. з. “доктрину російський Донбас”.

На цій деталі наголосив український журналіст Денис Казанський, коментуючи у своєму Telegram-каналі перебіг та бурхливу реакцію на ефір.

Журналіст зазначає, що ця “доктрина” націлена на проголошення Л/ДНР “російськими національними республіками”. Вона також проголошує нову мету бойовиків – захоплення нових територій України.

“Звісно, це суперечить Мінським угодами, і Кравчук запитав – як це розуміти? Чому в ТКГ говориться одне, а на публіку інше? Дайте чітку відповідь, ви будете виконувати Мінські угоди й інтегруватися в Україну? Чи відмовилися від них?” – написав Казанський.

Також журналіст наголошує, що до Кравчука може бути різне ставлення через його виступи в ефірі росТБ, але це не заперечує, що йому вдалося професійно підловити “жілука Пушиліна”.

Останній, зі свого боку, “почав викручуватися, молоти звичну нісенітницю з методички про карателів-фашистів і двічі ухилився від прямої відповіді”.

Підсумовуючи результат програми, Казанський додає:

“Саме так і поводяться на переговорах російські маріонетки. Роблять взаємовиключні заяви, вивертаються, йдуть від відповідей. Пропаганда РФ звинувачує Україну в небажанні виконувати Мінські угоди. Але ось на прикладі Пушилін Денис Володимирович добре видно, як насправді проходять переговори в ТКГ. З цієї причини я не відчуваю жодних ілюзій щодо швидкої реінтеграції Донбасу. Росіяни фактично відмовилися від Мінських угод, і відкрито задекларували у своїй «доктрині» курс на війну”, – мовиться у дописі.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, коментуючи участь Кравчука в ефірах росТБ, заявив, що сама фігура першого президента країни “дозволяє йому робити трохи більше, ніж іншим”.

Спікер ТКГ Олексій Арестович заявив, що Кравчук використовував виступ у російській передачі, щоб донести українську позицію, і засуджувати його за ефір на пропагандистському телеканалі не варто.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.