Саме він був присутній на місці ДТП і доставив її у СІЗО

Вперше після тривалих суперечок у суспільстві щодо провини Олени Зайцевої заговорив поліцейський, який першим прибув на місце інциденту і супроводжував до СІЗО винуватицю смертельної аварії, передає Корупція.Інфо

Популярне: Забудьте про правосуддя: У Зайцевої з’явилися впливові покровителі

Українці висували цілу низку версій – мовляв, дівчина могла бути добряче напідпитку, або ж просто не володіла елементарними знаннями правил дорожнього руху. Проте до оприлюднення остаточних результатів експертизи ні юристи, ні правоохоронці висновки робити не беруться.

Як зазначив у коментарі місцевому виданню патрульний, прізвище якого з міркувань безпеки не розголошується, після ДТП на перехрестя відправили цілий екіпаж копів та машини швидкої допомоги, відлік йшов практично на хвилини:

"До мене підбігла Олена Зайцева, але я ще не розумів, що вона водій, тому попросив її відійти і почав закривати місце ДТП стрічкою. Потім я повернувся до Олени, і вона сказала, що була за кермом Lexus, віддала мені водійське посвідчення і документи на машину, які я передав слідчому ", – згадує він.

Копи помітили: в авто винуватиця аварії була не сама, а із подругою, обидві були цілісінькі, без жодної подряпини. Зрозумівши, що накоїла, почала виправдовуватися, як могла – мовляв, сподівалася перескочити перехрестя і не думала, що може зіткнутися із Volkswagen. Хоча жоден водій з досвідом не буде вилітати з повороту на швидкості, коли бачить у дзеркало заднього виду хоча б якусь перешкоду.

Вислухавши Зайцеву, патрульний посадив дівчат у машину і повіз до відділку, але перед тим вони повинні були пройти медичний огляд у нарколога, і тільки тоді давати свідчення. Першим допитали власника Volkswagen:

"…він повернувся на місце події, щоб забрати машину, але вона була арештована. Він трохи пообурювався і сам поїхав в 4-ту невідкладну допомогу, де і ліг на лікування. Коли опитували подругу Зайцевої, мене не було. Адвокат Зайцевої приїхала вже після здачі всіх аналізів. Адвокат Дронова вже був на місці".

Згодом поліцейському зателефонував керівник, просив покликати активістів, а Зайцевій наказали вдруге здати кров. Підозрювану направили у СІЗО, а як далі вона себе поводила, патрульний не знає, залишається дочекатися тільки офіційної заяви слідства, адже захист Зайцевої поки не збирається просити про звільнення з ізолятора.