Служба безпеки України виявила у своїх лавах російського агента, його заарештували 18 серпня. Обраний запобіжний захід – тримання під вартою.

«Ми виявили у своїх рядах, так би мовити, «крота». Цього «крота» відпрацювали, затримали, віддокументували. Обраний запобіжний захід – тримання під вартою», – розповів Грицак.

За його словами, затриманого співробітника СБУ заарештували 18 серпня. Водночас він не повідомив інших деталей.

«У нас у роботі є ще дуже багато справ, на жаль, за якими ми перевіряємо на можливу причетність до роботи на російські спецслужби як співробітників Служби безпеки, так і інших громадян України, які працюють або служать в інших установах і воєнізованих формуваннях», – додав голова СБУ.

Також, керівник української спецслужби Василь Грицак підтвердив, що можливий організатор замаху на Бабченка, Борис Герман реально пішов на угоду зі слідством.

Глава Служби безпеки України Василь Грицак стверджує, що у них є "достатньо доказів" причетності країни-окупанта Росії до замаху на життя російського журналіста Аркадія Бабченка, який проживає в Україні і зараз знаходиться під відомчою охороною. 

Про це голова СБУ розповів вчора, 22 серпня, на брифінгу в Києві

Слідчі продовжують працювати над встановленням усіх замовників злочину, уточнив Грицак, додавши, що "сумнівів в наявності російського сліду немає".

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

"Російський слід, російські гроші – все в цій справі буде, і я думаю, що ви (ЗМІ, – ред.) Будете мати можливість переконатися в цьому під час слухання справи в суді", – підкреслив глава СБУ.

На брифінгу піднялось ще одне питання.

Служба безпеки України, має намір провести бесіду, із звільненим політв’язнем Олександром Костенком. 

"У нас є питання до пана Костенка. Дійсно свого часу його допитали. Це якраз він проходив у справі разом з Красновим. І після того, коли він був допитаний, матеріали провадження були передані до Національної поліції. І після того, він перетнув поза межами пункту пропуску кордон, потрапив до Російської Федерації, а потім переїхав до Криму. А вже потім були певні події. Зараз він повернувся. Зараз, правда, у нас є питання і ми обов’язково йому їх поставимо", – сказав він.

Грицак додав, що за результатами перевірки всіх версій й отриманих відповідей громадськість поінформують.