Боротися треба реальними реформами, а не їх імітацією під корупційний музон, що відвертає громадян від власної держави та робить країну легкою здобиччю агресора.

Про це пише журналіст і нардеп Сергій Лещенко. Подаємо його слова в оригіналі.

І так само корупція лише наближає авторитаризм, коли люди втомлені постійним падінням рівня життя та незаконним збагаченням чиновників, починають марити приходом до влади "сильної руки". 

Ідеться, зокрема, про гучну справу Миколи Мартиненка, яка зараз почала слухатися в суді. Мартиненку, який є найближчим соратником Арсенія Яценюка, інкримінуються привласнення державних коштів на корупційних схемах з постачання обладнання для атомних електростанцій із Чехії та уранового концентрату з Казахстану.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

На лаві підсудних опинилося усе організоване злочинне угрупування. До якого, окрім Мартиненка, також увійшов і наближений до нього "смотрящий" на прізвище Руслан Журило. Він контролював державні потоки на державному підприємстві "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", яке за наслідками Революції гідності віддали на розграбунок "Народному фронту".

І тепер, як випливає з документів розслідування, проведеного НАБУ, гроші, які виводилися з державного підприємства, витрачалися не лише на особисті потреби Мартиненка – оренду нерухомості для його рідних, перельоти або медичні послуги закордоном. 

Частина цих грошей – вдумайтеся – було заплачено міжнародним лобістам для піару Арсенія Яценюка!

Встановлено, що лобістам переказували гроші з тих відкатів, які накопичувалися на рахунках австрійської фірми-прокладки Steuermann, що контролювалася Мартиненком, а оперативне управління нею здійснював згаданий Журило. 

Так, в матеріалах справи Мартиненка є докази, що Журило, здійснив щонайменше два перекази на 100 та 200 тисяч доларів американській лобістській компанії Apco Worldwide.

Зараз Яценюк та його соратники намагаються вберегти свої теплі крісла при владі.

Розуміючи, що "Народний фронт" має нульові шанси пройти до наступного парламенту, вони вирішили балотуватися по окремо через мажоритарні округи. 

Так, уже зараз Сергій Пашинський окучує округ в Житомирській області, а Максим Бурбак – у Чернівецькій. Саме тому нинішні корупціонери не зацікавлені у зміні системи виборів, яка назавжди викинуть їх на політичний смітник.