Через три місяці після пологів у новоспеченої мами діагностували рак. Його причиною став другий ембріон, розвиток якого зупинився, передає Корупція.Інфо

Так, 38-річна британка Ліанн Кроулі завагітніла вдруге через кілька місяців після народження своєї першої дочки. Вагітність розвивалася абсолютно нормально, проте дитина з'явилася на світ блідою і млявоою. Лікарям вдалося його врятувати і терміново відправити в реанімацію. Незабаром проблеми зі здоров'ям почалися і у Ліанн.

Через три тижні Ліанн і її малюка сина, але незабаром жінці довелося повернутися в госпіталь – у неї відкрилася кровотеча.

Ліан зробили термінову операцію – лікарі вважали, що молода мати страждає від прирощення плаценти. Однак справжньою причиною кровотечі виявився прихований близнюк Луї, який не розвинувся і практично вріс в матку Ліанн. Саме його присутність ледь не призвела до смерті хлопчика.

Популярне: "Я тобі, п*зда на милицях…": Українська викладачка влаштувала скандал у поїзді

Через це у жінки почав розвиватися рак, але його діагностували лише через три місяці після пологів, коли метастази вже вразили легені.

Відразу після постановки діагнозу доктора почали інтенсивну хіміотерапію – пацієнтка перебувала під крапельницею 15 годин в тиждень і перенесла більше 20 переливань крові.

Зараз Ліанн в ремісії, але доктора поки не наважуються робити прогнози щодо її стану. Але при цьому вона абсолютно не шкодує про вагітність, адже тепер у неї є любий син.