Більше півсотні дітей потонули на воді за це літо в Україні

Сумну статистику на своїй сторінці у Facebook оприлюднив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.


Так, у поліції нагадали випадок, який лише вчора трапився на Волині.

«Вчора на Волині в річці Стир під час купання почала тонути дитина, 2005 р.н. Її кинулася врятувати 16-річна дівчина, й ціною власного життя врятувала молодшу дівчинку, але сама потонула», – зазначено у дописі.

Як зазначив Аброськін, трагічні випадки з дітьми на воді трапляються мало не щодня.

«Тільки за період з 1 червня по 16 серпня 2018 року на водоймах держави унаслідок утоплення загинуло 53 дитини: віком до 10 років – 22 дитини, з 11 до 13 – 15 дітей та з 14 до 17 років -16 дітей. За цей же період в результаті дорожньо-транспортних пригод загинула 51 дитина», – йдеться у повідомленні.


Для прикладу, як свідчать дані Мінсоцполітики, на території Донецької та Луганської областей за весь час війни загинуло 68 дітей.

До того ж, у поліції оприлюднили і іншу невтішну цифру: «За сім місяців цього року були здійснені 156 спроб суїцидів, із них – 58 доведені до кінця й неповнолітні загинули. Протягом літа – 6 суїцидів».

Зазначимо, що  початку останнього місяця літа через неакуратне поводження на воді потонули кілька десятків людей. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

Популярне: Яблучний Спас 19 серпня: Чого не варто робити в цей день, щоб не накликати на себе горе


«Тільки з початку серпня, кількість утоплень вже налічує понад 20 випадків, серед загиблих чимало дітей. З початку року на водоймах країни загинули 774 людини, з них 79 дітей. При цьому врятовано 577 осіб, у тому числі 105 дітей», – йдеться в повідомленні.

Більше того, чиновники уточнили, що спека «істотно впливає на статистику загибелі людей на водоймах».