Колишнього рестлера WWE і актора Шада Гаспарда віднесло в океан разом з сином. Він пожертвував собою, щоб врятувати дитину.

У США, рятуючи сина, помер рестлер WWE Шад Гаспард. Про це пише The Washington Post.

39-річний Гаспар і його син Ар’є плавали в неділю вдень на пляжі Марина-Біч в Венісы, штат Каліфорнія. В один момент їх накрило хвилею і потік забрав їх від берега.Рятувальники намагалися витягти обох, але, це не виходило через великі хвилі і габарити спортсмена, який важить понад 120 кг. Повідомляється, що борець сказав їм спочатку забрати дитину.

Рятувальники послухали Гаспарда і доставили його сина на берег. Потім вони повернулися в океан, щоб врятувати Гаспарда, але не змогли його знайти протягом більш ніж 16 годин. Тіло спортсмена викинуло на берег через три дні.

Сім’я Гаспарда подякувала всім, хто брав участь у рятувальній операції, і попросила молитися за загиблого. Знаменитий актор і рестлер Дуейн Скала Джонсон вшанував пам’ять свого колеги, написавши в Twitter, що той був великим хлопцем.

У WWE Гаспард разом зі своїм партнером JTG і входив до групи Cry-Time. Він завершив кар’єру рестлера в 2010 році, почав зніматися в кіно і на телебаченні, в тому числі в комедії Кевіна Харта “Get Hard” 2015 року.