Процька Олена народилася з численними вадами розвитку зумовленими внутрішньоутробною інфекцією невідомого походження. У дитини були розщілини твердого і м’якого піднебіння, кіста головного мозку, вади розвитку опорного апарату, гідроцефальний синдром, вади міжсерцевої перегородки, правостороння туговухість та інші діагнози, пише ТСН.

«Впродовж першого року життя Оленці провели корекцію розвитку стоп шляхом постійного гіпсування і наразі ця проблема вирішується шляхом використання ортопедичного взуття. Операцію щодо корекції розщілини твердого і м’якого піднебіння лікарями відтерміновано до 4–річного віку. Та взимку цього року у Оленки виявили серйозні проблеми з серцем та численні немотивовані втрати свідомості, які стали звичними для дитини», – розповідає бабуся крихітки.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Родина звернулась до київських фахівців, щоб вилікувати сердечко дівчинки. Та проблема виявилася складнішою, ніж очікували лікарі. Є велика загроза життя дитини під час операції, адже лікарі не мають повної картини захворювання. Щоб становити точну важкість вади серця, її мусять дослідити, і можливо це лише за допомогою спеціального приладу – петльового реєстратора, який мають вшити в тіло дівчинки на тривалий час.

«Нам готові поставити такий реєстратор безкоштовно, але проблема в тому, що сам реєстратор потрібно купити за власні кошти. Для нас  зібрати близько 100 000 – нереально», – розповідає бабуся Оленки.

Для дівчинки така діагностика вкрай необхідна, щоб вилікувати сердечко, а вже потім лікарі дозволять і інші операції, яка дадуть дитині отримати звичайне дитинство і здорове майбутнє.

Реквізити для допомоги:

карткові рахунки матері Процької Я.О. в Ощадбанку:

5167 4900 2416 2290

5167 4900 8419 2823