Вища рада юстиції (ВРЮ) виправдав суддю, яка позбавляла прав автомайданівців.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє адвокат Роман Маселко, передає Корупція.Інфо.

"14 липня ВСЮ вирішив, що суддя Шевченківського районного суду Києва Козятник Л. Г., яка позбавила прав управління Ніну Зенич і ще 4 водіїв за поїздку в Межигір'ї на підставі сфальсифікованих документів є невинною і не може бути звільнена", – пише Маселко.

"Зенич звинувачували, що вона не зупинилася там, де її взагалі не було. Суд тривав 3 години. Ми надали вичерпні докази невинності водія. Виступили 6 (!!!) свідків, які чітко пояснили судді, що вони взагалі не їхали там, де їх начебто зупиняли. Допитали і інспектора Пикожа, який в основному говорив – "не пам'ятаю" і "я не буду відповідати", – зазначив він.Незважаючи на це Зенич позбавили прав. Він підкреслив, що рішення судді Козятник "відзначилося особливим цинізмом", оскільки Зенич має двох малолітніх дітей. Одна дитина – інвалід, яку треба постійно возити до лікарів.

"ВРЮ черговий раз підтвердило свою порочну практику – "одне порушення прощається, яким би важким воно не було". Це вже відпрацьовано на суддів Саніну, Чауси, Трубнікову, Бугилю, Захарчук та ін При цьому ВРЮ закриває очі на інші рішення, які виносили такі судді (Козятник виносила ще 4 аналогічних рішення). Наступним у черзі на виправдання буде суддя Кицюк, де ВРЮ розглядає тільки 1 епізод", – зазначив Маселко.

"Якщо так піде далі, то лише незначна частина з приблизно 330 суддів Майдану буде звільнена", – написав він.