Футболіст збірної України та турецького “Кайсеріспор” Артем Кравець розлучився зі своєю дружиною Анною.

“Ще кілька місяців тому ми з Анею вирішили розлучитися і взяли паузу, щоб осмислити те, що відбувається. Ситуація не змінилася. Ми залишаємося люблячими батьками для наших малюків, зберігаємо взаємоповагу один до одного, але більше не пара. Прийшло почуття того, що ми виконали місію в життя одне одного! Ми б із задоволенням зберегли це всередині сім’ї, але на жаль, без нас придумають неіснуючі історії і причини. Все банально, без сварок і бруду… просто прийшов час піти різними шляхами”, – написав форвард в Instagram.

Пара познайомилася в інтернеті в 2008 році. Шлюб уклали в 2010. Виховують двох дітей-близнят Влада і Івана, що народилися 25 листопада 2017 року. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Ещё несколько месяцев назад мы с Аней решили расстаться и взяли паузу, чтоб осмыслить происходящее. Ситуация не поменялась. Мы остаёмся любящими родителями для наших малышей, сохраняем взаимоуважение к друг другу, но больше не пара. Пришло чувство того, что мы выполнили миссию в жизни друг друга! Мы бы с удовольствием сохранили это внутри семьи, но увы, без нас придумают несуществующие истории и причины) Все банально, без ссор и грязи… просто пришло время пойти разными путями.

Публикация от Artem Kravets 🇺🇦 ⚽ (@kravets89)

В інтернеті молодих людей називали однією з найкрасивіших пар українського футболу.