Напередодні стало відомо, що співачка Камалія і вся її сім’я заразилися коронавірусом. Тести доньок артистки негативні, але у дівчаток є симптоми хвороби. А ось мама Камалії переносить недугу найважче – у неї запалення легенів.

У суботу, 12 вересня, Камалія вийшла у прямий ефір на своїй сторінці в Facebook і розповіла шанувальникам, як себе почувають її близькі та вона сама.

Співачка поскаржилася на сильний біль і ломоту в тілі. При цьому температура у неї почала спадати, нежитю немає, а кашель стає слабшим.

“Болить все тіло, ніби вдаряє струмом, немов з тебе витягують усі вени і сухожилля, викручує м’язи. Лежати, сидіти, ходити – все боляче”, – повідомила Камалія.

Зірка зазначила, що не вірила в існування коронавірусу – хвороба здавалася їй міфом.

“Я думала, що COVID-19 – це міф придуманий. Що це йде економічний якийсь розділ. Дуже незрозуміла хвороба, у всіх протікає по-різному”, – говорить виконавиця.

Лікарі рекомендували сім’ї Камалії не лежати, а більше гуляти на свіжому повітрі, при цьому виключити фізичне навантаження. Співачка показала під час прямого ефіру, як її чоловік займається йогою у дворі свого будинку.