Автобус, в якому журналісти їхали на заходи, пов'язані з візитом Президента України Петра Порошенка до Львівської області, скоїв аварію біля будівлі Львівської обласної державної адміністрації, передає Корупція.Інфо

Популярне: Всього лише $500 тисяч: скандальний нардеп “забув” задекларувати незначну частину своїх доходів, знаєте, за що він їх отримав?

Повідомляється, що водій автобуса включив задню передачу. В результаті транспортний засіб врізався в автомобіль KIA Optima. Відзначимо, іномарка є службовою машиною глави Львівської облради Олександра Ганущина. В результаті аварії машина отримала незначні пошкодження.

Як пояснив водій автобуса: він в цій ситуації «винен і не винен» одночасно. За його словами, легкове авто було припарковано дуже близько до автобусу, і водій його просто не помітив. Водії вирішили питання щодо компенсації пошкоджень автомобіля на місці.

Відзначимо, запланований виїзд журналістів на висвітлення візиту Петра Порошенка до Львівської області не відкладається. Він відбудеться як і було заплановано.