Двосторонню зустріч лідерів України та Росії, що відбулася в рамках “Нормандського саміту”, перервав президент Франції Еммануель Макрон, який просто втомився чекати вечерю.

Про це пише “Комерсант”, посилаючись на джерело серед учасників нормандської зустрічі.

“Приблизно так, до речі, завершилися переговори Володимира Путіна і Володимира Зеленського: раптом і відразу. Вони, за словами одного зі свідків події, могли тривати ще скільки завгодно і взагалі були в розпалі, коли до них в переговорну раптом увійшов Еммануель Макрон і сказав: “Все досить! Пора вечеряти … “. Тобто йому з пані Меркель набридло чекати їх за накритим столом”, – заявило джерело.

Нагадаємо, “Нормандський саміт” пройшов в Парижі в понеділок, 9 грудня.

Раніше повідомлялося, що Зеленський пригрозив учасникам нормандської зустрічі, що наступного разу вони будуть говорити з іншим президентом.

За словами джерела, яке брало участь в переговорах, Зеленський і Путін здавалося, не чули аргументів один одного. У якийсь момент український президент став дуже відвертим з колегами.

Коли його у черговий раз всі стали докоряти мінськими угодами, він сказав: “Послухайте, якщо я зараз піду домовлятися за цими Мінськими угодами, то наступного разу ви будете розмовляти з іншим президентом!”.