Виконуючий обов'язки голови ДФС Мирослав Продан звинуватив працівників Генпрокуратури в "кришуванні" контрабанди, і сказав, що вже написав з цього приводу заяву в НАБУ. Про це він розповів на брифінгу Державної фіскальної служби.

За словами Продана, що вони затримали викрадену з Одеської митниці контрабанду самі, без допомоги прокуратури. Вони наголосили: після того, як конфіскат зник з бази, самі його відшукали, а версія прокуратури взагалі неправдоподібна.

Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

Враховуючи те, що в мене є всі підстави стверджувати про причетність до даного злочину співробітників Генеральної прокуратури України, я звертаюсь із заявою до НАБУ про проведення неупередженого розслідування з даного приводу. Всі матеріали, які наразі є в розпорядженні ДФС, ми готові надати,– заявив Продан.

У свою чергу Луценко вже встигнув відповісти Пропану, заявивши, що Генеральна прокуратура має у своєму розпорядженні фактами порушень в митній сфері, зокрема на Одеській митниці, а Сергій Сердюк, про якого згадував в.о. голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан, не є співробітником Генпрокуратури.

Так, прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган у відповідь на звинувачення Продана, в своєму Facebook оприлюднила відео з Одеської митниці, на якому зафіксовано факт крадіжки товару в неробочий час.

Вона також вказала, що згаданий Проданом як учасник контрабандних схем прокурор Сергій Сердюк не є співробітником Генпрокуратури.

"С. Сердюк не є працівником ГПУ. Наказ Генпрокурора Ю. Луценка про скорочення посади С. Сердюка і виведення його поза штат. З того часу останній "хворіє", не надавши жодного лікарняного. Закон не обмежує у часі "хворобливість", – вказала Сарган.

Вона також вказала, що Юрій Луценко на брифінгу заявив про обшуки на 315 складах, де був виявлений незадокументований товар на суму близько $ 150 млн.