Український боксер Олександр Усик висловився про можливість провести дебютний бій у суперважкій вазі проти росіянина Олександра Повєткіна

“Промоутери розмовляли між собою. Мені здається, це сильно переводять в якусь політику. Я не хочу боксувати з Олександром, тому що це буде політичний бруд з обох сторін. Через це не хочеться проводити цей поєдинок”, – зізнався Усик.

Нещодавно промоутер Усика розповів, що його підопічний готовий відмовитися від усіх чемпіонських поясів, тому що після переходу в суперважкоатлети вони йому не потрібні.

До речі, промоутер Едді Хирн, який веде справи чемпіона WBA, IBF і WBO Ентоні Джошуа зробив важливу заяву.

Так, нещодавно він зазначив, що його підопічний не буде звільняти один з титулів, щоб дати шанс обов’язковим претендентам.

Раніше стало відомо про тупикову ситуацію з наступним поєдинком Джошуа – на зустріч з ним претендують обов’язковий претендент по лінії WBO Олександр Усик і претендент від IBF Кубрат Пулєв.

“Я бачу, що він хоче прийняти обидва цих бою. Ми повинні поговорити з керівними органами і з’ясувати, хто йде першим. У Ентоні буде гарне Різдво, ми ж будемо працювати”, – сказав Хирн.