Екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі, позбавлений українського громадянства, прорвався на територію країни, тепер вінготується «взяти на приступ Київ». Підтримали його спочатку Юлія Тимошенко і мер Львова Андрій Садовий, які тепер заявляють, що не планують об'єднуватися з опальним політиком, передає Корупція.Інфо

Популярне: Тур Саакашвілі по Україні: повідомили всю правду про плани Саакашвілі, насправді він їздитиме містами, щоб…

Джерело з оточення Саакашвілі пов'язує це з бажанням політика грати самостійну роль, тоді як Тимошенко бачить в ньому лише «пробивний таран» для досягнення своїх цілей.

 

19 вересня колишній губернатор Одеської області і екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі має намір «взяти на приступ» Київ: як заявив він під час мітингу в Чернівцях, цей день вважається у православних днем ​​Архангела Михаїла – покровителя Києва.

«У цей день ми прийдемо рятувати Київ від нинішньої влади, зберемося там з нашими претензіями до влади, які зберемо в регіонах», – заявив політик і анонсував масштабний тур по регіонах України.

За інформацією з оточення Саакашвілі, найближчі плани поїздок по регіонах поки не сформовані.

«Нехай вас не вводить в оману чіткість організації прориву через кордон. Там біля керма стояли хороші організатори в особі найближчого кола лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко і мера Львова Андрія Садового. Саме вони зуміли забезпечити збір представників регіонів біля кордону, їх координацію, завдяки їх зусиллям вдалося уникнути силових зіткнень.

Але зараз і мер Львова, і Тимошенко дистанціюються від Саакашвілі. Є інформація, що в ході складних переговорів у Львові Саакашвілі спробував наполягти на своїй лідируючій позиції. Це не влаштувало Тимошенко і Садового, які вважали його просто веденим, свого роду пробивним тараном.

Тепер Саакашвілі дали можливість діяти самостійно, тому все пішло шкереберть », – говорить джерело.