Дмитро Разумков заявив, що парламент не має повноважень закривати будь-які інтернет-ресурси.

Так він відреагував на заклик Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні припинити діяльність сайту “Миротворець”

“Парламент не може долучатися до таких процесів – закривати як інформаційні, так і інші сайті. У нас таких повноважень немає, і я не впевнений, що вони й потрібні Верховній Раді”, – сказав Разумков.

Водночас спікер закликав усі українські медіа та інформаційні ресурси діяти виключно в рамках законодавства та не шкодити інтересам держави. 

“Тому що, якщо звертаються такі поважні моніторингові місії, то не зважати на їх зауваження теж некоректно і неправильно”, – сказав очільник парламенту.

Моніторингова місія ООН в Україні заявила що діяльність сайту “Миротворець” є незаконною і закликає депутатів Верховної Ради ініціювати його закриття. З такою заявою 16 жовтня виступив заступник голови місії Бенджамін Моро на засіданні комітету українського парламенту з питань свободи слова. 

Він нагадав про людину, яка постала перед судом щодо конфлікту на Донбасі й чиї дані були опубліковані на “Миротворці”. Цю особу вбили на сходовому майданчику її будинку в Маріуполі, зауважив представник місії ООН.

Також, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков (“Слуга народу”) звернувся до уряду Олексія Гончарука з критичним зауваженням

Сталося це під час засідання Верховної Ради, інформує Depo.ua.

“Я хотів би звернутись до наших колег з уряду, щоб законопроекти та пропозиції надходили, все ж таки, раніше до парламенту – щоб ми встигали ознайомитись з цими законопроектами, вносити необхідні правки і долучитись до цього важливого для держави процесу”, – заявив Разумков.

Ми вже повідомляли, парламентська фракція “Слуга народу” під час перерви провела закрите засідання із прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком
 
Засідання проходило у конференцзалі в стінах парламенту

Цю інформацію підтверджують народні депутати від “Слуги народу”, які збиралися на засідання.

Тему зустрічі не повідомляють, засідання проходило у закритому для преси режимі.

Telegram-канал “УП. Off the record” повідомляє, що депутати сперечались, коли голосувати закон про ГТС.

З-за дверей чутно лише оплески депутатам, що виступають.

Також стало відомо, що Гончарук вмовляв депутатів “Слуги народу” голосувати законопроект про ГТС. З-за дверей було чутно, що розмова на підвищених тонах.