Президент України Володимир Зеленський вже зовсім скоро може назвати ім’я нового прем’єр-міністра України.

Обраний народним депутатом від партії Слуга народу Давид Арахамія заявив, що ім’я нового прем’єра України стане відомо 29 серпня, в день першого засідання нового парламенту.

Майбутній народний депутат від «Слуги народу» і блогер Єлизавета Богуцька на особистій сторінці в Facebook прокоментувала цю новину.

За її словами, після цього на багатьох каналах почалася так звана, «розумова жуйка», типу «Нам цікава Ваша думка; Як Ви думаєте, кого мав на увазі Арахамія?; У вас є припущення щодо Прем’єра?».

«І ось заради того, щоб мусолити цю муть, працюють на випередження кілька каналів. Ну і, відповідно, всі будують апокаліптичні прогнози: «Шеф, все пропало! Гіпс знімають! Клієнт їде!», – пише Богуцька.

Вона стверджує, що на каналі ЗІК тепер аж четверо ведучих запитують про прем’єра чергового політика-експерта.

«І він, як нормальний екстрасенс відповідає: «Так. Швидше за все так. Але може і ні. І я схиляюся більше до «ні». Але може все-таки і так »

Чи є життя на Марсі, чи немає життя на Марсі? А втім, яка різниця?», – зазначає майбутній нардеп.

Блогер нагадала, що завтра День Прапора, післязавтра- День Незалежності, потім вихідні, ще пару днів і всі дізнаються про прем’єр-міністра в прямому ефірі.

«Кінець наступного тижня розкриє всі таємниці», – підсумувала Богуцька, зазначивши, що проблеми потрібно вирішувати по мірі їх надходження, а не придумувати їх заздалегідь.