У селі Грабарівка Могилів-Подільського району жінка знайшла тіло своєї 90-річної родички Галини Черняківської. На тілі старенької були сліди насильницької смерті.

"Все село шоковане, такої біди тут ще не було. Бабуся жила сама в старенькій хаті. В гості до неї приїжджала з продуктами дружина брата з Могилева-Подільського, – кажуть односельці загиблого. – Також пенсіонерку відвідувала соціальний працівник. На вулиці Галину рідко бачили , адже вона мала групу інвалідності, погано чула і ледве ходила", – розповідають односельці.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

З джерел у правоохоронних органах стало відомо, що у вбивстві Галини Черняківської підозрюють двох неповнолітніх: один з них проживає недалеко від будинку потерпілої і навчається у восьмому класі. Його 16-річний знайомий – житель села Яруга того ж Могилів-Подільського району.

Кажуть, що напередодні пізно ввечері вони в пошуках легких грошей розбили цеглиною вікно та проникли в приміщення бабусі. Коли вона почала кликати на допомогу, нападники вбили її цеглою і підпалили запальничкою подушку в одній з кімнат. Так неповнолітні намагалися приховати сліди злочину.

Поліція поки проводить експертизу. Підозру ще нікому не оголошували. Так що малолітні нелюди досі перебувають на волі, один з них – з неблагополучної сім'ї. Батьки в те, що їхні чада зробили такий страшний злочин, не вірять.

Односельці ж приголомшені, кажуть, що старенька жила так бідно, що часто їй не вистачало грошей навіть на хліб, що було красти в неї будинку – не зрозуміло. Якщо причетність малолітній душогубів до смерті бабусі доведуть, їм загрожує від десяти до п'ятнадцяти років ув'язнення або довічне позбавлення волі, розповідає 33 канал.