В одному з сіл Обухівського району Київської області невідомі скоїли розбійний напад на будинок народного депутата Олега Недави, який недавно вийшов з фракції БПП у Верховній Раді. Про це повідомляє УНН.

Під час нападу в будинку знаходилися тільки охоронці, яких нападники зв'язали. Зловмисники вкрали ювелірні вироби, годинники, золоті монети і злитки.

"У момент розбійного нападу в будинку знаходилися тільки двоє працівників, яких зловмисники зв'язали. За попередньою інформацією, зловмисникам вдалося заволодіти ювелірними виробами, годинниками, золотими монетами і злитками. Вартість награбованого не відома ", – повідомило інформагентство з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

Відзначається, що поліція почала досудове розслідування за ч. 3 ст. 187 КК України (розбій).

Раніше ЗМІ повідомляли, що недавно Олег Недава написав заяву про вихід з депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка".

Олег Недава також є заступником голови комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Згідно з даними реєстрації депутата, в сесійній залі він був відсутній на більш ніж половині засідань.

У той же час, згідно з декларацією нардепа за 2018 рік, у нього є два будинки в селі Нещерів Обухівського району Київської області площею 66 кв. м і 67,7 кв. м, а також три земділянки в цьому ж селі площею 1289, 2500, 750 кв. м.

Крім того, нардеп задекларував два недобудованих будинки (469 і 121 кв. М.) в цьому ж селі, які оформлені на дружину, а також недобудований гараж.

Також Олег Недава задекларував годинники марок Paul Picot, Zenit, Раnerai Luminor Marina, Ulyise Nardin, Bovet (їх вартість не вказана), а також ювелірні прикраси марок Chopard, Roberto Coin, Magerit (останні вартістю 130 тис. гривень).

Згідно з декларацією, родина нардепа володіє готівковими коштами: 318 тис. доларів, 105 866 евро, більше 800 тис. гривень.