У Фінляндії несподівано помер чотириразовий олімпійський чемпіон зі стрибків на лижах із трампліна Матті Нюкянен. Про причини смерті поки нічого не відомо.

Легендарний спортсмен своє перше олімпійське золото виграв на Іграх-84 у Сараєво в стрибках із 90-метрового трампліну. Ще три золоті олімпійські медалі він привіз із Ігор у Калгарі, які відбулися в 1988 році.

Крім цих досягнень, фінській спортсмен був чотириразовим чемпіоном світу (1982, 1985, 1987, 1989), дворазовим переможцем "Турне чотирьох трамплінів" (1983, 1988). повідомляє IltalehtiПопулярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Також варто нагадати, що 2 лютого після важкої хвороби помер колишній член політбюро Центрального комітету Комуністичної партії України, екс-нардеп Юрій Єльченко. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив колишній народний депутат СРСР Валерій Цибух.

Юрій Никифорович Єльченко народився в 1929 році в місті Кагарлик Київської області УРСР, СРСР. У 1991 році стає народним депутатом України 1-го скликання, очолював підкомісію з питань міжреспубліканських відносин Комісії ВР України з питань державного суверенітету, міжреспубліканських і міжнаціональних відносин.