Гордон поіменно назвав путінських кандидатів на виборах в Україні.

Росія вже програє президентські вибори в Україні, тому знаходиться в паніці. Про це каналу 24 розповів відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Європа абсолютно імпотентна, вона повторює свої помилки 1938 року. Вона розпещена путінськими грошима. Путін дуже потужно корумпував лідерів європейських парламентів, тобто тих, хто впливає на суспільство. Що стосується США, то в Державному департаменті навіть немає відділу по Україні. Тобто Україною ніхто не займається, все віддано на відкуп посольству.

Подивимося, на кого поставили в Кремлі – це Бойко. Росія дуже хотіла, щоб під прапорами Бойка були і Вілкул, і Добкін, і Мураєв, тобто всі, хто теоретично може протистояти під московськими прапорами українській влади і Україні. Але цього не сталося. Крім того, вона почала вносити заради залякування в санкційні списки незгодних увійти в єдиний список своїх апологетів. 

Коли вже під удар потрапляють такі люди, як Добкін, Новинський, Вілкул, Колесников, то це вже схоже на істерику.

Бойко – непрохідна фігура на виборах президента. Він сам не вірить, що він може пройти. Всі його появи на телебаченні і рекламні ролики, говорять про те, що «я взагалі повз проходив, що ви !?» Тим більше, як кажуть, він в договорняках з Банковою. Тому на президентських виборах Росії точно нічого не світить.

Включаюся в ефіри російського телебачення з великою радістю і задоволенням. 

Мені приносить задоволення те, що я висловлюю свою точку зору. Вона категорично не збігається з тим, що чують росіяни на своїх федеральних каналах.

Тільки я можу сказати в ефірі пропагандистських телеканалів в прайм-тайм, що Путін – злочинець, що Росія – країна-агресор, що ви всі винні в тому, що вбито понад 10 тисяч осіб, що ви – негідники. І я це говорю.

За словами журналіста, сказати таке він собі може дозволити, оскільки є незаангажованим, ніколи ні в кого не брав гроші, бо йому й "своїх вистачає", має свою точку зору та завжди її відстоює.

Повірте мені, у Росії є велика кількість людей, які все розуміють. Їм соромно, вони не можуть протестувати, тому що будь-який протест у Росії карається миттєво. Але вони створюють суспільну думку. Тому варто доносити правду до росіян, яких мільйони,– наголосив Гордон.

Щоправда, він досі не може зрозуміти лише одного – чому його так часто запрошують, попри його гучні заяви.

"Чи то їм рейтинг потрібен!?" – дивується представник українських медіа.